Dispenser Z Havlu

Dispenser Z Havlu

Z katlama havlu olmayan işyeri bulmak oldukça zordur. Sebebi ise hem hijyenik hem kaliteli hem de tasarruflu bir ürün olmasıdır. Çoğumuz kalabalık alanlarda saatlerimizi geçiriyoruz. Çok fazla kişinin çalıştığı ortamlarda otomatik olarak gider de artmış oluyor. Hem gideri düşürüp hem de kaliteli bir Z katlama havlu kağıt arayışında iseniz doğru adrestesiniz!

Avansas Soft Z katlama havlu, yapısı itibari ile yumuşak ve dayanıklıdır. İşyerlerinde tuvalet ve mutfak için ideal bir üründür. Z kağıt havluyu dispenser içinden çekip, elinizi kurulayıp çöp kovasına atabilirsiniz. Sizin arkanızdan biri, aynı şekilde kullanmak istediğinde hiç dokunulmamış ve ıslanmamış bir havlu ile ellerini kurulayabilir. Hijyen açısından hiç dokunulmamış bir havlu ile ellerinizi kurulamak büyük bir ayrıcalıktır.

Ülkemizde temizlik için birçok Z kağıt havlu kullanılır. Gelin birlikte Avansas Soft Z katlama havlunun özelliklerine bir göz gezdirelim:

  • Z katlama havlunun en güzel özelliği kesilmiş olmasıdır. Bundan dolayı içinden alması ve kullanması oldukça pratiktir. Saniyeler içinde alınıp kullan-at olarak değerlendirilir.
  • Yüksek emiş gücüne sahiptir. Elinizi ve yüzünüzü kuruladığınızda kesinlikle ıslaklık bırakmaz.
  • Ürün oldukça kalitelidir. Örneğin, masanıza su döküldüğünde kurulayabilirsiniz. Kurularken kesinlikle dağılma ya da parçalanma yaşamazsınız.
  • Z peçetenin yapısı ince değil kalındır. Kalın olmasına rağmen sizi rahatsız etmez. Çünkü oldukça dolgun ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Yumuşak olmasından kaynaklı emiciliği oldukça yüksektir.
  • Ürün ultra ince ya da ultra kalın değildir. Kalınlığı yeterli seviyededir.
  • Boyutları ideal boydadır.