Sword Pack Manuel Palet Streç Film

Sword Pack Manuel Palet Streç Film

Manuel Palet Strech Film
Kalınlık : 17 micron veya 23 micron
Genişlik: 50 cm
Uzunluk: 100-300 metre (özel istenilen metrajlarda)
Koli: 6 adet

Manuel Kullanım için Palet Streç Filmin Avantajları 

  • Stretch Filmler, sarmaladıkları ambalaja ya da üründe iz bırakmaz, koku vermez.
  • Streç Film kaplanan ürünlere hava, rüzgar, yağmur, toz işlemez. Böcek, sinek ve diğer canlıların erişmesine engel olur. Aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı da süzgeç görevi görür.
  • Renksizdir ve şeffaftır. Streç ile saılan ürün daha şık görünür. Siparişe göre istenilen renkte üretim de yapılabilmektedir.
  • Palet Streç Filmleri, ısı değişimlerine karşı dirençlidir ve bundan dolayı ömürleri uzundur.
  • Esneyebilen yapıda olmalarından dolayı Strech Film, kaplandığı ürünün şeklini alır.
  • Strech Film ile sarılan ürünler, uzun mesafe taşınmalarında ve uzun süreli depolanmalarında daha az olumsuz etkiye maruz kalır. 
  • Streç filmler, doğa dostudur ve %100 geri dönüşüm özelliği vardır.

KULLANIM ALANLARI ;

Mobilya sektöründe, cam eşya sektöründe, beyaz eşya sektöründe ve daha birçok sektörde Stretch Film kullanımı yaygındır.

Sanayi Tipi Palet Stretch Filmin kullanılma amacı, ambalajlanan ürünlerin sabitlenmesini ve taşıma sırasında parçaların kendi aralarında hareketini önlemektir.

Kolilere yerleştirilen malzemeler, kalın ebatlardaki streç film ile sarılarak, nakliye esnasında hasar görmesi önlenir.

Otomobil, beyaz eşya gibi büyük çaplı malzemelerin üretimini yapan firmalar için, büyük ebatlarda ve kalın streç film gerekirken, cam sanayi gibi küçük çaplı malzeme üretimi yapan firmalara, daha küçük ebatlarda streç film gereklidir. Sanayi tipi streç film, talebe göre istenilen kalınlıkta ve ebatta streç film üretimi yapılmaktadır.

 

Resimler

Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film Sword Pack Manuel Palet Streç Film