Tek Kullanımlık Elyaf Önlük

Tek Kullanımlık Elyaf Önlük

Tek kullanımlık tela ziyaretçi önlüğü, sağlık, gıda, boya, kimya ve üretim tesislerinin yanı sıra birçok sektörde kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ ÖNLÜĞÜ

Tek kullanımlık Ziyaretçi Önlüğü.

Ziyaretçi Önlüklerimiz tela'dan üretilmektedir.

Ziyaretçi Önlüklerimiz, gıda, sağlık, kimya ve bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Nonwoven Nedir ?

"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir. 

Nonwoven'lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Hem kolay giyinmeyi sağlamak hem de giriş çıkışı sınırlamak ve sıvıya karşı korunma için esnekleştirilmiş bilek ve ayak dikişleri bulunmaktadır. Ayrıca bilekte dokuma kumaştan bileklik (ribana) kullanılmıştır. Korunmayı artırmak, tüylenmeyi ve tel dökülmesini en aza indirgemek için kumaş birleşim yerleri biye dikişlidir.